24 kwietnia - wykład gościnny "Polityka transportowa UE przykładzie inwestycji infrastrukturalnych w Polsce"

dodano: 2013-04-19

Serdecznie zapraszamy na wykład gościnny Pana Karola Wiśniewskiego pt. "Polityka transportowa UE przykładzie inwestycji infrastrukturalnych w Polsce",  który będzie miał miejsce 24 kwietnia br., w godz. 17.40-19.10 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Mgr Karol Wiśniewski jest ekspertem i p.o. naczelnika w Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT). Jest również ekspertem zewnętrznym Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Aczkolwiek wykład odbędzie się w ramach przedmiotu "Wstęp do polityk Unii Europejskiej", prowadzonego przez dra Wojciecha Gagatka, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

dodano przez dr hab. Wojciech Gagatek