5 LAT RAZEM. Bilans i perspektywy członkostwa Polski w UE attachment link

dodano: 2009-05-19

Samorząd !CE zaprasza na wyjątkową, trzecią już Ogólnopolską Konferencję Studentów CE UW, tym razem przygotowaną z okazji 5 rocznicy przystąpienia Polski do UE:

5 lat razem. Bilans i perspektywy członkostwa Polski w UE

Już za tydzień sale Centrum Europejskiego i aule Kampusu Centralnego wypełnią się studentami z całej Polski. Wykłady i warsztaty poprowadzą znani i lubiani wykładowcy z Centrum, specjaliści z Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz Centrum Europejskiego Natolin. Ponadto wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Adam Bielan, poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Szejna, poseł do Sejmu RP Pan Andrzej Halicki, ekspert Centrum Europejskiego Natolin dr Rafał Trzaskowski. Oprócz tego w ramach konferencji odbędzie się pokaz filmu "Obywatel Havel".

Konferencji patronują: JM Rektor UW prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow, Prezydent M. St. Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz, Dyrektor Centrum Europejskiego UW prof. dr hab. Dariusz Milczarek, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Fundacja Konrada Adenauera.

Patronat medialny objęli: Akademickie Radio Kampus, Gazeta Studencka, studentnews.pl, Portal Spraw Zagranicznych psz.pl, portal kontynent.waw.pl

Udział w konferencji będzie brany przez wykładowców CE:)

ZAPRASZAMY!