Asystent do prac redakcyjnych

dodano: 2012-10-31

Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do wzięcia udziału w procesie składania ofert, którego celem będzie wyłonienie asystenta do prac redakcyjnych w języku polskim i angielskim do międzynarodowego projektu badawczego “VAA for Poles and Lithuanians eligible to vote in UK local elections”.

Warszawa, 31.10.2012 r.

Centrum Europejskie
Al. Niepodległości 22

Zapytanie ofertowe

Przedmiotem zapytania ofertowego jest praca w niepełnym wymiarze godzin w miesiącu listopadzie w roli asystenta redakcyjnego projektu „VAA”. Zakres obowiązków na tym stanowisku dotyczyć będzie korekty i redakcji artykułów naukowych.

Od kandydatów na stanowisko asystenta wymagane są:

• wykształcenie wyższe z zakresu tłumaczeń lub native speaker
  • doświadczenie w zakresie poszukiwanych umiejętności
  • sprawne posługiwanie się komputerem, biegła znajomość pakietu MS Office
  • elastyczny wymiar pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy powinny złożyć Curriculum Vitae oraz list motywacyjny w terminie do 07.11.2012 r. w sekretariacie CE UW. Przedstawione oferty zostaną rozpatrzone przez pracowników Centrum Europejskiego zaangażowanych w projekt „VAA” tj. dr Agatę Dziewulską – koordynatora projektu, dr Annę Ostrowską i prof. dr hab. Pawła Kozłowskiego – ekspertów naukowych w projekcie. Spośród złożonych ofert zostanie wybrana jedna najpełniej odpowiadająca wyszczególnionym wymaganiom. Wybór osoby na stanowisko asystenta zostanie dokonany w terminie do 12.11.2012 r. Osoby zainteresowane poinformowane zostaną drogą elektroniczną.

The project is co-funded by the European Union’s Fundamental Rights and Citizenship Programme.

dodano przez dr hab. Agata Dziewulska