BREXIT - 26 października

dodano: 2016-10-20

Szanowni Państwo,

Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczyna cykl comiesięcznych spotkań - debat publicznych zatytułowanych "Europejskie środy na Ksawerów".  Chodzi nam o to, by aktywnie włączyć się w toczącą się debatą nad stanem integracji i przyszłością Unii Europejskiej Pierwsze spotkanie odbędzie się  26 października 2016 r. o godz. 18 w sali 109  w siedzibie Centrum Europejskiego przy al. Niepodległości 22. Wykład inaugurujący  pt. "Powrót Historii. Unia Europejska po BREXIT" wygłosi Dyrektor Centrum, czyli niżej podpisany.

Serdecznie zapraszam!

Prof. dr hab. Bogdan J. Góralczyk