Co nas czeka w Europie Środkowej? attachment

dodano: 2010-05-28

Raport przedwyborczy dla Czech i Słowacji

Warszawa, 28 maja.

"Co nas czeka w Europie Środkowej? Raport przedwyborczy dla Czech i Słowacji" został opublikowany w piątek przez Forum Europejskie, niezależny studencki think-tank działający przy Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego. Jest on dostępny do bezpłatnego ściągnięcia ze strony organizacji - www.forumeuropejskie.eu.

Liczący 8 stron materiał został przygotowany przez Jakuba Krupę (Forum Europejskie) przy współpracy z Kacprem Szuleckim (Instytut Studiów nad Środowiskiem i Polityką) i omawia nadchodzące wybory parlamentarne w Republice Czeskiej i Republice Słowackiej.

Przedruk i wykorzystanie materiału jest możliwe po kontakcie z autorami pod adresem