Darmowe warsztaty fotograficzne w Warszawie!

dodano: 2011-08-02

Z okazji 10-lecia marki LUMIX firma Panasonic we współpracy z e-cyfrowe przygotowała prezent dla wszystkich miłośników fotografii.

Warsztaty fotograficzne w Warszawie odbędzie się 07 sierpnia w niedzielę w godzinach 10.00 - 17.00. Miejsce spotkania oraz szczegółowy plan dnia prześlemy zapisanym uczestnikom. Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty prowadzone będą przez profesjonalnych fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video oraz przez trenerów Panasonica.
Tematem warsztatów w Warszawie będzie "Fotografia Sportowa".

Już dziś zapraszamy do zapisów na szkolenie na stronie www.e-cyfrowe.pl/fotografowanie oraz do odwiedzenia profili Panasonic Polska
i Fotografia lubię to! na Facebooku, na których będzie można śledzić wszystko, co dzieje się wokół "10 warsztatów fotograficznych na 10-lecie Lumixa".