Debata - Co zrobić z Chinami?

dodano: 2010-05-10

Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na debatę naukową pt.: Co zrobić z Chinami?

Co zrobić z Chinami?

W debacie udział wezmą: prof. dr hab. Adam Jelonek, prof. dr hab. Roman Kuźniar, prof. dr hab. Edward Haliżak, prof. dr hab. Jan Rowiński oraz ambasador Bogdan Góralczyk.

Debata odbędzie się 19 maja br. (środa), w godz. 11.30-14.00 w siedzibie Centrum Europejskiego UW przy Al. Niepodległości 22, w sali 214 (II piętro). Zostanie  otworzona przez prof. dr hab. Dariusza Milczarka – dyrektora CE UW, a spotkanie będzie moderował Jarosław Giżyński. Dyskusja odbędzie się na kanwie nowej książki Bogdana Góralczyka „Chiński feniks. Paradoksy wschodzącego mocarstwa” i będzie poruszać m.in. kwestie roli i postrzegania tzw. kraju środka we współczesnym świecie.

dodano przez Jolanta Pięciurek