Debata "Europa, demokracja i namiętności polityczne" attachment

dodano: 2009-06-03

Centrum Europejskie UW zaprasza na debatę „Europa, demokracja i namiętności demokratyczne”. Gościem specjalnym będzie światowej sławy filozof francuski, prof. Pierre Manent.

Szanowni Państwo!

1). Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na debatę pt. "Europa, demokracja i namiętności polityczne" 18 czerwca 2009, godz. 17.00,  Aula A. 2,  Wydział Prawa i Administracji UW, ul. Lipowa 4. Wstęp wolny/tłumaczenie symultaniczne! (szczegółowe informacje w załączniku).

Gościem specjalnym będzie światowej sławy filozof francuski Prof. Pierre Manent!

2). Następnego dnia tj. 19.06 o godz. 18.30 odbędzie się wykład Prof. Manent w Instytucie Francuskim na ul. Senatorskiej 38 pt. "Potęga i nędza liberalizmu", który wspólnie z IF organizuje Centrum Europejskie. Po konferencji odbędzie się dyskusja z zaproszonymi do udziału w konferencji przedstawicielami różnych ośrodków myśli politycznej w Polsce.

Bardzo gorąco polecam i zachęcam!
Dr Mikołaj Rakusa-Suszczewski