Centrum Europejskie Uniwersytetu WarszawskiegoGodło Polski

Europeistyka

Aktualności

Nowsza wiadomość Starsza wiadomość

Debata pt. Solidarność i Nowoczesność .. attachment

dodano: 2010-11-23

Z przykrością informujemy, że z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia prof. Touraine'a, przyjazd jego Polski okazał się niemożliwy. Seminarium zostaje odwołane. Przepraszamy.

Szanowni Państwo,

Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów CEUW oraz Europejskie Centrum Solidarności mają zaszczyt zaprosić na debatę pt. Solidarność i Nowoczesność z udziałem wybitnego francuskiego socjologa, Profesora Alaina Touraine’a oraz grupy jego współpracowników, którzy przed trzydziestu laty brali udział w niezwykłym projekcie badawczym poświęconym ruchowi Solidarności.

Debata dotyczyć będzie zarówno samego badania, przedstawionego w pracy Solidarność. Analiza ruchu społecznego 1980-1981, co oceny znaczenia solidarności i ruchów społecznych w ogóle, które we współczesnym, zglobalizowanym i niespokojnym świecie całkowicie zmieniają swój sens.

Prowadzenie: rr Mikołaj Rakusa-Suszczewski (CEUW)

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2010 r., o godz. 18.30, w Auli Dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

Serdecznie Zapraszamy!

dodano przez administrator

Powrót do listy aktualności

©® Centrum Europejskie UW, 02-653 Warszawa, Al. Niepodległości 22, tel. 022 553 33 01