Dni ERASMUSA, BUW

dodano: 2011-11-28

Jesteś zainteresowany wyjazdem na Erasmusa?  Chciałbyś studiować lub odbyć praktyki zawodowe za granicą?
Marzysz o wyjeździe do innego kraju, ale nie wiesz jak go zorganizować?

ERASMUS STUDENT NETWORK przygotował coś dla Ciebie i zaprasza na X DNI ERASMUSA, które odbędą się w starym BUWie w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2011r. w godzinach od 9.00 do 16.00.

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego będą mieli okazję poznać ofertę edukacyjną uczelni partnerskich z wszystkich krajów unijnych.

Na gości Dni Erasmusa czekać będą stoiska pełne materiałów informacyjnych, dotyczących zasad rekrutacji, pobytu na stypendium oraz praktyk zawodowych w ramach programu Erasmus.
Zainteresowani będą mieli okazję porozmawiać z koordynatorami ds. Erasmusa oraz byłymi stypendystami, którzy podzielą się swoimi zagranicznymi doświadczeniami i zdradzą tajniki udanego wyjazdu. Na wiele nurtujących pytań odpowiedzą także studenci z blisko 30 krajów europejskich, przebywający obecnie na Erasmusie w Warszawie.

Na wszystkich przybyłych czeka również erasmusowy konkurs z atrakcyjną nagrodą, regionalne przysmaki oraz wiele innych atrakcji.

Przyjdź i przekonaj się sam, że Program Erasmus to nowe horyzonty i masa możliwości!