dr Plaňavová-Latanowicz,: dyżury, wpisy, egzaminy

dodano: 2011-09-12

Szanowni Państwo,

wobec powtarzających się pytań dotyczących dyżuru, wpisów do indeksu, terminu egzaminu oraz wglądu do testów informuję jak następuje:

1. W miesiącu wrześniu będę informowała o terminach swoich dyżurów z kilkudniowym wyprzedzeniem w tym miejscu. Od października będę miała dyżur w stałym terminie i informacja o tym znajdzie się w zakładce "wykładowcy".

2. Osoby zainteresesowane wpisem do indeksu, proszę o ich złożenie w dziekanacie do dnia 23 września, wpisy będą uzupełniane hurtowo.

3. Dla osób, które mają usprawiedliwioną nieobecność na jednym z poprzednich terminów z Prawa Prywatnego lub Europejskiego Prawa Gospodarczego zostanie wyznaczony termin w październiku. Osoby, którym taki termin przysługuje zostaną poinformowane przez Dziekanat.

4. Zgodnie z Uchwałą Rady Naukowej CE w sprawie zasad studiowania w CEUW (Rozdział VI par. 8 ust. 1) studenci mają prawo wglądu do swoich testów do 14 dni od dnia wystawienia ocen. Wynik z EPG został udostępniony w USOS w dniu 8.09. Wgląd do testów więc będzie możliwy na dyżurze (patrz pkt. 1) do dnia 22.09. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Jana Plaňavová-Latanowicz

dodano przez dr Jana Plaňavová-Latanowicz