Egzaminy z prawa międzynarodowego i acquis commmunautaire

dodano: 2009-03-19

Szanowni Państwo Studentki i Studenci!

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do mnie i do Pań z Dziekanatu uprzejmie informuję, że terminy egzaminów zostały ustalone w drodze porozumienia pomiędzy wykładowcą i Państwem bodaj na pierwszym wykładzie. Od samego początku stawiałem sprawę jasno: nie ma możliwości zdania egzaminu poza wyznaczonymi terminami. Prawdą jest, że niektórzy z Państwa dostali trzy szanse, ale nie jest to przypadek dyskryminacji, ponieważ każdy miał swobodę wyboru terminów. Trzeci termin dotyczył jedynie tych osób, które przystapiły do I i II terminów odpowiednio wcześnie. Ponieważ jednak Państwo macie nadal jakieś wątpliwości, wnioski na przyszłość zostały wyciągnięte: każdy student zgodnie z regulaminem studiów będzie miał odtąd ze wszystkich przedmiotów prawniczych tylko 2 (dwa) terminy egzaminów.

łączę ukłony

dodano przez prof. dr hab. Władysław Czapliński