"EU project management in practice" - warsztaty dla studentów i absolwentów CEUW

dodano: 2012-10-23

W imieniu całego zespołu projektu "VAA for Poles and Lithuanians eligible to vote in the UK local elections" realizowanego przez CEUW we współpracy z Loughborough University, Leicester University i Mypolitiq mam zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty

"EU project management in practice".

Warsztaty odbędą się 17-18 listopada oraz 24-25 listopada w godzinach 9.00-18.00 (w sumie 32 godziny) w budynku nowej BUW. Zajęcia prowadzone będą w języku polskim i angielskim przez doświadczonych praktyków zarządzania projektami, PR, psychologii i specjalistę od języka angielskiego.

Zakres tematów obejmuje:
- turning an idea into an EU project,
- filling in the EU documentation,
- planning the budget,
- building media network for project promotion,
- covering target groups,
- building a press kit,
- individual psychological resources in teamwork,
- advanced English in marketing and project reporting.

Warsztaty przeznaczone są dla 20 osób: studentów i absolwentów CEUW. Aplikacje (CV, list motywacyjny i kopię certyfikatu z języka angielskiego - proszę nie zapomnieć podać adresu e-mail lub nr telefonu) proszę składać do dnia 5 listopada do pudełka w Bibliotece CEUW. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 5-9 listopada.

Agata Dziewulska, kierownik projektu

dodano przez dr hab. Agata Dziewulska