EURAXESS ROADSHOW - 17 marca link

dodano: 2014-02-27

BOB UW zaprasza:  EURAXESS ROADSHOW, 17 marca na Kampusie Głównym UW. Wydarzenie ma na celu promowanie idei rozwoju kariery naukowej w Europie, mobilności międzynarodowej naukowców oraz europejskiej sieci EURAXESS, która wspiera mobilność.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo m.in. na co należy zwracać uwagę planując karierę naukową, np. jak przygotować CV, prezentować wyniki badań oraz komunikować je społeczeństwu.

Podczas wydarzenia będą mogli Państwo również dowiedzieć się, jakie granty i stypendia badawcze są aktualnie dostępne. W tym celu zapraszamy do dawnego gmachu BUW, gdzie znajdą się stoiska: KPK PB UE, FNP, NCN, NCBiR, Komisji Fulbrighta oraz DAAD.

Natomiast na dziedzińcu Uniwersytetu będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV i wziąć udział w loterii,
w której wygraną jest udział w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym rozwoju zawodowego organizowanym przez KE.

Zapraszamy naukowców, absolwentów i studentów myślących o podjęciu kariery badawczej.

W trakcie wydarzenia odbędzie się również spotkanie poświęcone Europejskiej Karcie Naukowca i Kodeksowi postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych przeznaczone dla przedstawicieli instytucji zainteresowanych wdrożeniem zasad K&K.

W załączeniu przesyłam Państwu Program spotkania.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia oraz informacje na temat rejestracji na spotkanie poświęcone Europejskiej Karcie Naukowca i Kodeksowi postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych znajdą Państwo na stronie:

Z poważaniem,

Zofia Ciemięga, Biuro Obsługi Badań UW