Facing the Challenges in the European Union link

dodano: 2015-04-29

W dniach 14-15 maja 2015 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Facing the Challenges in European Union. Re-thinking of EU Education and Research for Smart and Inclusive Growth (EuInteg)”

Konferencja  organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie (Katedrą Unii Europejskiej im. Jeana Monneta i Katedrą Administracji Publicznej Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH), Uniwersytetem Warszawskim (Centrum Europejskim i Instytutem Stosunków Międzynarodowych UW) i Uniwersytetem Gdańskim (Ośrodkiem Badań Integracji Europejskiej Wydziału Ekonomicznego UG) przy wsparciu ogólnoświatowej sieci Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (ECSA-World), Europejskiej Akademii Dyplomacji (EAD) i Fundacji Konrada Adenauera (KAS).