Forum Europejskie, inicjatywa studentów CE zaprasza...

dodano: 2010-12-15

...na spotkanie z udziałem prof. Leszka Balcerowicza i dr. Andrzeja Rzońcy, z okazji promocji książki „Zagadki wzrostu gospodarczego”.

Dlaczego Austria (niemal) dogoniła Szwajcarię? Dlaczego Meksyk jest dużo biedniejszy od Hiszpanii? W czym Portoryko przypomina byłą NRD? Dlaczego „komunistyczne” Chiny wyprzedziły „kapitalistyczne” Indie? Poprzez odpowiedzi na te i inne pytania autorzy ksiąźki „Zagadki wzrostu gospodarczego” zmierzą się z problemem, jakim są różnice we wzroście gospodarczym poszczególnych krajów.

Na spotkanie w piątek, 17 grudnia br. o godz. 18.00 w księgarni Traffic Club (ul. Bracka 25, Warszawa) z udziałem prof. Leszka Balcerowicza i dr. Andrzeja Rzońcy zapraszają Forum Europejskie przy Centrum Europejskim UW, Fundacja FOR, Wydawnictwo C.H. Beck oraz Traffic Club.