Centrum Europejskie Uniwersytetu WarszawskiegoGodło Polski

Europeistyka

Aktualności

Nowsza wiadomość Starsza wiadomość

Friedrich-Ebert-Stiftung - praktyki

dodano: 2012-08-22

Fundacja im. Friedricha Eberta, Przedstawicielstwo w Polsce poszukuje praktykantki/praktykanta w terminie od 15 września lub 1 października 2012 r.

Kogo szukamy:
osoby studiujące, które ukończyły studia I stopnia na kierunkach nauki społeczne lub kulturoznawstwo (studenci studiów licencjackich po trzecim semestrze), znające język niemiecki i zaangażowane w działalność polityczno-społeczną. Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego. Z listu powinna wynikać motywacja do pracy w naszym biurze.

Co oferujemy:
dobrze wyposażone biuro, własne stanowisko pracy przy komputerze. Fundacja współpracuje z polskimi naukowcami, co stwarza korzystne warunki do prowadzenia badań naukowych. Zakres obowiązków praktykantów nie ogranicza się do konkretnego tematu i może być wcześniej uzgodniony. Opracowywanie aktualnych zagadnień politycznych, ekonomicznych i społecznych, pomoc w planowaniu, przygotowanie i realizacja seminariów oraz konferencji Fundacji należą do głównych zadań w codziennej pracy praktykantów w Fundacji. Fundacja nie ma niestety możliwości zapewnienia wynagrodzenia za praktykę. Więcej można się o nas dowiedzieć w Internecie pod adresem www.feswar.org.pl lub www.facebook.com/Warschau


Zainteresowanych prosimy o przesłanie:
• listu motywacyjnego
• życiorysu
• dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe i aktywność społeczną

do Bastiana Sendhardta:
 

dodano przez administrator

Powrót do listy aktualności

©® Centrum Europejskie UW, 02-653 Warszawa, Al. Niepodległości 22, tel. 022 553 33 01