Informacja dotycząca stypendiów socjalnych, mieszkaniowych i na wyżywienie

dodano: 2011-09-12

W związku ze zbliżającym się terminem składania podań o stypendia socjalne, mieszkaniowe i na wyżywienie Komisja Stypendialna (KS) postanowiła, iż w bieżącym roku podania o powyższe stypendia będą przyjmowane osobiście przez członków Komisji Stypendialnej (a nie składane w Dziekanacie jak do tej pory).

W tym celu zostaną wyznaczone dyżury czkłonków KS we wrześniu (raz w tygodniu) oraz na pozątku października (w pierwszym tygodniu października dyżurów będzie więcej, gdyż termin składania podań upływa w poniedziałek 10.10.). W związku z tym prosimy o przynoszenie podań wraz z dokumentami wyłączie na dyżury członków Komisji, które będą podawane sukcesywnie. Najbliższy dyżur odbędzie się w środę 14.09. od godz. 15-16 w pok. 205. Wiadomość o kolejnych dyżurach członków Komisji Stypendialnej.

W związku z powyższym prosimy o nieskładanie podań do Dziekanatu. Podania w ten sposób złożone nie będą rozpatrywane. Takie rozwiązanie ma na celu, poprzez bezpośredni kontakt ze studentami, usprawnić i przyspieszyć rozpatrywanie ich wniosków o stypendia .

Powyższe rozwiązanie nie dotyczy stypendiów za wyniki w nauce, gdzie stypendia są przyznawane z urzędu (z wyjątkiem pierwszego roku studiów magisterskich, w sprawie którego zostanie wydany odrębny komunikat).

dodano przez dr Jana Plaňavová-Latanowicz