Informacja o terminie rejestracji na wyjazd do BRUKSELI

dodano: 2009-04-08

Szanowni Koledzy, Szanowe Koleżanki,

Z przyjemnością informujemy, że pragnąc sprostać Waszym oczekiwaniom, zorganizowaliśmy kolejny wyjazd do Brukseli! Odbędzie się on w dniach 6-12 maja 2009. W programie znajdują się wizyty we wszystkich najważniejszych instytucjach UE – Parlamencie, Komisji i Radzie, a także w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE. Jak pewnie zauważyliście w „stolicy” UE spędzimy Dzień Europy (9 maja). W tym czasie wszystkie instytucje są otwarte dla zwiedzających, dlatego też sami będziecie mogli zdecydować, które z nich odwiedzicie!

Wyjazd został przewidziany dla grupy liczącej 90 osób. Połowa miejsc została zarezerwowana dla najbardziej aktywnych spośród nas – grupa ta zostanie wskazana przez ćwiczeniowców na podstawie aktywności przejawianej na zajęciach. Pozostałe miejsca to już wolny nabór, dlatego nie wahajcie się, nie ma czasu do stracenia!

Koszt całego wyjazdu to jedyne 400 zł. Rejestracja zostanie uruchomiona po świętach wielkanocnych. Wszyscy chętni muszą wziąć w niej udział (lista od ćwiczeniowców również nie zwalnia z tego obowiązku).

Rejestracja na wyjazd rozpoczyna się w niedzielę (19.04) o godz. 21. Powodzenia!

Więcej informacji na stronie www.centrumeuropejskie.pl oraz bezpośrednio u koordynatorów wyjazdu:

Maciej Mądrzycki maciek@centrumeuropejskie.pl

Paweł Warski pawel.warski@centrumeuropejskie.pl