International Seminar: Turkey’s Access to the EU and the dilemmas of European Identity attachment

dodano: 2016-10-19

Turkey’s Access to the EU and the dilemmas of European Identity - Political, Social and Cultural dimensions, 21 October (Friday) 2016.

International Seminar

Organisers:    Centre for Europe University of Warsaw in cooperation with Polish European Community Studies Association (PECSA)
Date: 21 October (Friday) 2016
Place:  Warsaw, Centre for Europe, University of Warsaw, room 214