Internetowe Studia Europeistyczne attachment link

dodano: 2011-07-16

Podyplomowe, internetowe studia europeistyczne - to "Uniwersytet bez granic". Zapraszamy. To już X edycja!

Internetowe Studia Europejskie (ISE), które zostały uruchomione przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego przy współpracy z Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW w roku 2002, są skierowane  do osób, które cenią elastyczność i swobodę lub z powodu barier czasowych, geograficznych bądź zdrowotnych mają utrudniony dostęp do edukacji uniwersyteckiej na najwyższym poziomie.

Studia są realizowane w ciągu dwóch semestrow - w tym roku akademickim (2012/13) zajęcia zaczną się w lutym 2012, a zakonczą w styczniu 2013 (8 miesięczy zajęć).

Zajęcia prowadzone są przez Internet, a studenci i wykładowcy spotykają się w czasie zjazdów (3 spotkania), w czasie których  ma miejsce inauguracja studiów oraz warsztaty i egzaminy (po drugim i trzecim trymestrze).

Wiecej informacji nt. zapisów, warunków uczestnictwa i odpłatności, organizatorów, wykładowców, programie - pod adresem:

ZAPRASZAMY!