Języki wykładowe w programie Erasmus Plus

dodano: 2015-02-18

Języki zajęć prowadzonych dla studentów w ramach programu Erasmus Plus. Lista w zakładce Erasmus Plus w opisie uczelni partnerskich! Informacja dot. Vrije Universiteit.

Vrije Universiteit wymaga znajomości angielskiego.

Część uczelni uruchamia zajęcia w języku angielskim, ale ich liczba nie zawsze wystarcza, by zrealizować wymaganą przez Centrum liczbę ECTS. Stąd w opisie uczelni został podany język wykładowy, zgodnie z językiem wymaganym przez partnerów w umowach Erasmus Plus. Uwaga! W przypadku Lizbony, Wydział Humanistyczny uruchomił zajęcia w języku angielskim, ale nie mamy na razie informacji o ich pełnej liście, zatem nie wiadomo, czy na ich podstawie będzie możliwa realizacja pkt ECTS w CE. Dorota Jurkiewicz-Eckert.

dodano przez mgr Dorota Jurkiewicz-Eckert