Kolejny raz wybieramy się do Brukseli!!! link

dodano: 2010-04-10

Pelne informacje na stronie www.centrumeuropejskie.pl

Rejestracja na wyjazd zostanie otwarta w najbliższą niedzielę (11.04) o godz. 21:00. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.centrumeuropejskie.pl

Szanowni Koledzy, Szanowne Koleżanki,

Po raz kolejny wybieramy się do Brukseli!!! W programie wyjazdu zwiedzanie najważniejszych instytucji Unii Europejskiej oraz Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE. Oprócz tego w ramach wymiany międzykulturowej zorganizujemy spotkanie z członkami Europejskiego Forum Młodzieży, mającego swoją siedzibę właśnie w Brukseli. Na miejscu odbędą się również obchody Dnia Europy podczas, których wszystkie instytucje UE stoją otworem dla zwiedzających. W programie ponadto zwiedzanie miasta w towarzystwie profesjonalnego przewodnika.

Termin wyjazdu to: 5-11.05.2010 r.
Cena: 400 zł
Ilość miejsc: 48
Warto?: Jak najbardziej ;)

UWAGA!: Zgłaszać mogą się wszyscy, ale preferowani będą studenci starszych roczników. Dopiero w przypadku wolnych miejsc będziemy uwzględniać zgłoszenia młodszych roczników, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Zapraszamy, Samorząd !CE