Konferencja: Europa Środkowo-Wschodnia..., 18 maja attachment

dodano: 2016-05-10

18 maja 2016: Konferencja międzynarodowa Europa Środkowo-Wschodnia w politycznych i kulturalnych interakcjach między Grupą Wyszehradzką, Unią Europejską i Federacją Rosyjską.

Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, Fundacja Rozwoju KUL, Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Europy Środkowo-Wschodniej, Towarzystwo Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej, zapraszają na międzynarodową konferencję pt. „Europa Środkowo-Wschodnia w politycznych i kulturalnych interakcjach między Grupą Wyszehradzką, Unią Europejską i Federacją Rosyjską”, Lublin, 18 maja 2016 roku.