Konferencja Sieci informacyjne Unii Europejskiej w Polsce attachment

dodano: 2010-11-10

Zachęcamy wszystkich do udziału w konferencji pt. Sieci informacyjne Unii Europejskiej w Polsce, która odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2010 r. w siedzibie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Szanowni Państwo,

W imieniu Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Europejskiego Centrum Konsumenckiego w Polsce, Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Pracowni Informacji Europejskiej Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych Uniwersytetu Warszawskiego mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. "Sieci informacyjne Unii Europejskiej w Polsce", która odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2010 r. w Warszawie w siedzibie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ulicy Dobrej 56/66.

Szczegóły zaproszenia oraz program konferencji dostępne są w załączeniu (link przy nagłówku tej informacji). Wszystkich zainteresowanych proszę o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 31 października 2010 r. mailem na adres a.ogonowska@uw.edu.pl.

Anna Ogonowska