Centrum Europejskie Uniwersytetu WarszawskiegoGodło Polski

Europeistyka

Aktualności

Nowsza wiadomość Starsza wiadomość

Konkur na stanowisko Dyrektora Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji attachment link

dodano: 2016-03-21

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o konkursie na stanowisko Dyrektora Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji.

Szanowni Państwo,

Biuro Dyrektora Politycznego MSZ uprzejmie informuje, że Europejski Instytut Uniwersytecki  (EUI) we Florencji poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Instytutu. Kandydat na ww. funkcję powinien być uczonym o międzynarodowej renomie, z wybitnym dorobkiem naukowym, najlepiej w jednej z dziedzin, w których specjalizuje się EUI.

Zainteresowani kandydaci powinni  przesłać  swoje zgłoszenie bezpośrednio na adres EUI: ssc.principal@eui.eu do 6 kwietnia 2016 r.

W załączeniu przekazuję ogłoszenie dot. konkursu na stanowisko Dyrektora Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego oraz link do ogłoszenia umieszczonego na stronie http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/kariera_organizacje_miedzynarodowe/ogloszenia_do_ue/tytul_strony , które może zostać przez Państwa wykorzystane do rozpowszechnienia informacji na temat konkursu. Więcej informacji na temat Instytutu na stronie EUI: http://www.eui.eu/Home.aspx oraz http://www.eui.eu/About/JobOpportunities/Position-of-Principal-of-EUI.aspx

Byłabym wdzięczna za rozpropagowanie informacji na temat konkursu na stanowisko Dyrektora Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji pomiędzy pracownikami naukowymi Państwa uczelni, którzy byliby potencjalnie zainteresowani objęciem ww. funkcji.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres: maria.krainska@msz.gov.pl.

Z poważaniem,

Maria Kraińska,

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Biuro Dyrektora Politycznego

Tel. 22 523 82 79, BB 728 410 309

dodano przez administrator

Powrót do listy aktualności

©® Centrum Europejskie UW, 02-653 Warszawa, Al. Niepodległości 22, tel. 022 553 33 01