konkurs dziennikarski dla studentów, zgłoszenia do 26 listopada attachment link

dodano: 2012-11-18

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz europejski portal informacyjny EurActiv.pl organizują wspólnie konkurs dziennikarski dla studentów.

W jury konkursowym zasiadają dr Paweł Kowal (poseł do Parlamentu Europejskiego), dr Wojciech Olejniczak (poseł do Parlamentu Europejskiego), dr Rafał Trzaskowski (poseł do Parlamentu Europejskiego), redaktor naczelna EurActiv.pl Maria Graczyk, dyrektor BIPE p. Jacek Safuta, oraz politolog i medioznawca prof. UW Ewa Stasiak-Jazukiewicz.

Zwycięzcy wyjadą na sesję plenarną do Strasburga, a ich artykuły zostaną opublikowane na stronie EurActiv.pl.

Wiecej w załącznikach...

EurActiv.pl to wiodący portal informacyjny specjalizujący się w sprawach europejskich. EurActiv.pl jest polską odsłoną ogólnoeuropejskiej sieci EurActiv działającej w 15 państwach Europy i w 15 językach.

Subskrybuj newsletter EurActiv.pl: http://www.euractiv.pl/newsletter-rejestracja