Centrum Europejskie Uniwersytetu WarszawskiegoGodło Polski

Europeistyka

Aktualności

Nowsza wiadomość Starsza wiadomość

Konkurs Obserwatora Fanansowego link

dodano: 2016-04-27

"Gdyby to zależało ode mnie, to…” - 5. edycja konkursu portalu  ObserwatorFinansowy.pl

Redakcja serwisu ObserwatorFinansowy.pl już po raz piąty ogłasza konkurs

„Gdyby to zależało ode mnie, to…”

Chcemy zachęcić Państwa do refleksji o sposobie wykorzystania szeroko rozumianych pieniędzy publicznych. Wybory dokonywane w świecie wielkich pieniędzy wpływają na perspektywy rozwoju państwa i na zasobność indywidualnych portfeli. Jak go lepiej zorganizować, aby zwiększyć korzyści w skali kraju, regionu, a także dla siebie samego, jako obywatela, mieszkańca?

Ogłaszamy początek 5 edycji konkursu, który polega na przygotowaniu artykułu lub materiału video na dowolnie wybrany temat związany z finansową stroną sfery publicznej, tworzeniem lepszych warunków rozwoju, działaniem instytucji finansowych i zabezpieczenia socjalnego, efektywniejszej edukacji i kształtowania lepszej świadomości ekonomicznej.

Główną nagrodą w konkursie jest indywidualne spotkanie z prezesem Narodowego Banku Polskiego, oraz nagroda rzeczowa: tablet wysokiej jakości.

W tegorocznej edycji kapituła konkursu postanowiła także wyodrębnić specjalną kategorię dla młodzieży szkolnej (gimnazja i szkoły średnie), a zwycięzca w tej grupie otrzyma nowy model smartfona.

Nagrody dostaną również wyróżnieni uczestnicy, których także zaprosimy na spotkanie w Narodowym Banku Polskim.

Na prace konkursowe czekamy do 30 czerwca 2016 r. Regulamin konkursu oraz wszystkie informacje dotyczące poprzednich edycji znajdą państwo na tej stronie.

dodano przez administrator

Powrót do listy aktualności

©® Centrum Europejskie UW, 02-653 Warszawa, Al. Niepodległości 22, tel. 022 553 33 01