Konkurs Obserwatora Fanansowego link

dodano: 2016-04-27

"Gdyby to zależało ode mnie, to…” - 5. edycja konkursu portalu  ObserwatorFinansowy.pl

Redakcja serwisu ObserwatorFinansowy.pl już po raz piąty ogłasza konkurs

„Gdyby to zależało ode mnie, to…”

Chcemy zachęcić Państwa do refleksji o sposobie wykorzystania szeroko rozumianych pieniędzy publicznych. Wybory dokonywane w świecie wielkich pieniędzy wpływają na perspektywy rozwoju państwa i na zasobność indywidualnych portfeli. Jak go lepiej zorganizować, aby zwiększyć korzyści w skali kraju, regionu, a także dla siebie samego, jako obywatela, mieszkańca?

Ogłaszamy początek 5 edycji konkursu, który polega na przygotowaniu artykułu lub materiału video na dowolnie wybrany temat związany z finansową stroną sfery publicznej, tworzeniem lepszych warunków rozwoju, działaniem instytucji finansowych i zabezpieczenia socjalnego, efektywniejszej edukacji i kształtowania lepszej świadomości ekonomicznej.

Główną nagrodą w konkursie jest indywidualne spotkanie z prezesem Narodowego Banku Polskiego, oraz nagroda rzeczowa: tablet wysokiej jakości.

W tegorocznej edycji kapituła konkursu postanowiła także wyodrębnić specjalną kategorię dla młodzieży szkolnej (gimnazja i szkoły średnie), a zwycięzca w tej grupie otrzyma nowy model smartfona.

Nagrody dostaną również wyróżnieni uczestnicy, których także zaprosimy na spotkanie w Narodowym Banku Polskim.

Na prace konkursowe czekamy do 30 czerwca 2016 r. Regulamin konkursu oraz wszystkie informacje dotyczące poprzednich edycji znajdą państwo na tej stronie.