Konkurs "Perspektywy Europy" link

dodano: 2010-01-20

Centrum Europejskie UW oraz Polska Fundacja im. Roberta Schumana ogłaszają ogólnopolski konkurs wiedzy o Unii Europejskiej "Perspektywy Europy".

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Składa się z dwóch etapów. Etap pierwszy, trwający od 16 stycznia do 16 marca 2010 roku, polega na przygotowaniu eseju na jeden ze wskazanych przez organizatorów tematów. Do etapu drugiego zostaną zaproszeni autorzy najlepszych prac. Test wiedzy o Unii Europejskiej oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 kwietnia 2010 r. w siedzibie Centrum Europejskiego UW.

Wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych gorąco zachęcamy do zaprezentowania swojej wiedzy o Unii Europejskiej na forum Uniwersytetu Warszawskiego!

Szczegółowe informacje (tematy esejów, harmonogram i regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy) znajdują się w zakładce O Centrum / Konkurs dla młodzieży.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z Konkursem udziela:

Izabela Banach

i.banach@uw.edu.pl,