Centrum Europejskie Uniwersytetu WarszawskiegoGodło Polski

Europeistyka

Aktualności

Nowsza wiadomość Starsza wiadomość

KONKURS PISM dla studentów na ESEJ dotyczący umowy handlowej UE-USA (TTIP)

dodano: 2014-08-22

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce organizuje konkurs dla studentów szkół wyższych na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

 

Szanowni Państwo,
 
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych, Ambasada Brytyjska oraz Ambasada Szwecji w Polsce organizuje konkurs dla studentów szkół wyższych na esej dotyczący Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP). Zapraszamy studentów do wzięcia w nim udziału.
 
Celem konkursu jest popularyzacja problematyki umowy handlowej UE-USA wśród studentów szkół wyższych. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci  kształcący się zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich, w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. 
 
Prace na powyższy temat należy przesłać w terminie do 15 listopada 2014 r. na adres poczty elektronicznej .  Do konkursu mogą być zgłaszane eseje w języku angielskim, nieprzekraczające 15 tys. znaków i spacji. Autorzy esejów, którzy uzyskają najwyższą sumę punktów otrzymają nagrody:

  • wyjazd studyjny do Londynu, w ramach którego odbędą się spotkania z ekspertami zaangażowanymi w negocjacje TTIP (pokrycie wszystkich kosztów)
  • publikacja eseju w kwartalniku PISM - The Polish Quarterly of International Affairs
  • trzymiesięczny staż w PISM
  • uczestnictwo w gali wręczenia nagród w Ambasadzie Szwecji w Warszawie

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: +48 22 556 80 00 lub pod adresem .

 

Więcej o konkursie
 

Plakat

 

dodano przez administrator

Powrót do listy aktualności

©® Centrum Europejskie UW, 02-653 Warszawa, Al. Niepodległości 22, tel. 022 553 33 01