Konkurs „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. attachment link

dodano: 2012-04-04

Konkurs TERAZ POLSKA PROMOCJA. VI edycja. Termin zgłaszania prac mija 15.10.2012 r.

Nadrzędnym celem Konkursu jest popularyzacja tematyki promocji Polski oraz wspieranie procesu kształcenia nowoczesnych kadr dla potrzeb marketingu narodowego Polski. Cel ten realizowany jest poprzez motywowanie studentów do podejmowania prac badawczych w obszarze promocji Polski: jej gospodarki, nauki, kultury etc. Przesłanie Konkursu jest także adresowane do kadry akademickiej, organizacji i mediów studenckich jako środowisk opiniotwórczych, osób i instytucji, które mają wpływ na kształtowanie się zainteresowań studentów. Intencją organizatorów jest bowiem zwrócenie uwagi na to, że tematyka marketingu terytorialnego jest bardzo atrakcyjna z punktu widzenia jej potencjału naukowo-badawczego, ale także z uwagi na możliwość wykorzystywania tej wiedzy w trakcie kariery zawodowej.

Dotychczas ukazały się trzy tomy publikacji (ebooki) zawierające fragmenty zwycięskich prac magisterskich:

"Teraz Polska Promocja", Tom I
"Teraz Polska Promocja", Tom II
"Teraz Polska Promocja", Tom III

regulamin, karta zgloszeniowa, sprawdż: link lub załącznik