Kurs internetowy „Aplikacje o fundusze strukturalne Unii Europejskiej” link

dodano: 2013-10-23

Uwaga: 4 listopada rusza kurs internetowy „Aplikacje o fundusze strukturalne Unii Europejskiej”. W dalszej treści informacje wstępne.

Informacja:

Kurs internetowy „Aplikacje o fundusze strukturalne Unii Europejskiej”.

Na stronę internetową kursu możecie Państwo wejść poprzez stronę internetową campusu Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji UW - www.kampus.uw.edu.pl. Spośród wyświetlonych kategorii kursów wydziałowych należy wybrać Centrum Europejskie UW, a następnie wybrać kurs „Aplikacje o fundusze strukturalne Unii Europejskiej” – kod kursu to: 4003-115-AFS_2013/14.

Teraz platforma e-learningowa zapyta Państwa o nazwę użytkownika i hasło, a dla osób nie posiadających własnego loginu i hasła umożliwi utworzenie nowego konta na zasadach obowiązujących dla studentów UW.

Można również posłużyć się poniższym linkiem prowadzącym bezpośrednio do strony kursu

„Aplikacje o fundusze strukturalne Unii Europejskiej”: - http://kampus.come.uw.edu.pl/course/view.php?id=705

Na stronie internetowej, w ramach lekcji próbnej znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje o harmonogramie kursu, zasadach uczestnictwa i sposobie zaliczenia.  Lekcja próbna, która trwa do 4 listopada 2013 r. to czas, który możecie Państwo wykorzystać na załogowanie się i zapoznanie z platformą e-learningową oraz zasadami kursu. Do tego dnia nie będą zamieszczane żadne materiały dydaktyczne ani zadania. Pierwsza lekcja kursu rozpocznie się w poniedziałek 4 listopada a wraz z nią opublikowane zostaną pierwsze materiały i zadania do realizacji.

Prowadzacy kurs: mgr Piotr Krasuski