Międzynarodowa konferencja naukowa ISM UW i CE UW The World’s Perception of the European Union attachment

dodano: 2014-10-15

„The World’sPerception of the European Union” - 23 październik (czwartek) 2014  w godzinach 9.30 – 18.30 w Sala Brudzińskiego, w Pałacu Kazimierzowskim, Krakowskie Przedmieście 26/28.

Prof. dr hab. Edward Haliżak, dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW oraz Prof. dr hab. Dariusz Milczarek, dyrektor Centrum Europejskiego UW serdecznie zapraszają na międzynarodową konferencję pt. „The World’sPerception of the European Union”, która odbędzie się 23 października (czwartek) 2014  w godzinach 9.30 – 18.30 w Sali Brudzińskiego, w Pałacu Kazimierzowskim, Krakowskie Przedmieście 26/28.

W Konferencji wezmą udział badacze z Polski oraz z uczelni ze Stanów Zjednoczonych, Izraela, Chin, Indii, Serbii, Kosowa, Ukrainy, Meksyku i Nepalu. Konferencja jest organizowana ISM UW i przez CE UW przy współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych i Polskim Stowarzyszeniem Badań Wspólnoty Europejskiej. Partnerem strategicznym konferencji jest Fundacja PZU.

Zaproszenie oraz plan konferencji w zalączeniu...

dodano przez dr Kamil Zajączkowski