Międzynarodowe seminarium pt.Evolving Global Politics: Indian and European Perspectives, 2 czerwca attachment

dodano: 2016-05-31

CE UW i ISM UW zapraszają na międzynarodowe seminaiurm naukowe pt. Evolving Global Politics:

Indian and European Perspectives, które odbędzie się 2 czerwca w godzinach 11-13 w CE UW, w sali 214.

Wśród prelegentów będą: prof. Bogdan Góralczyk (CE UW), prof. Shantanu Chakrabarti (University of Calcutta), prof. Rajendra K. Jain (Centre for European Studies, School of International Studies, Jawaharlal Nehru University), dr hab. Jakub Zajączkowski, prof. GulshanSachdeva (Europe Area Studies Programme, Centre for European Studies, School of International Studies, Jawaharlal Nehru University). Moderatorem seminarium będzie dr K. Zajączkowski. Szczegóły w załączniku.

dodano przez dr Kamil Zajączkowski