Międzynarodowy projekt badawczy CE - grant MSZ

dodano: 2012-06-06

Miło nam poinformować, że projekt badawczy pt. „Europeizacja studiów wyższych na Ukrainie jako zaplecze dla reformowania administracji publicznej”, którego liderem jest CE UW uzyskał grant Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2012”.

Partnerem CE UW w realizacji projektu jest Instytut Integracji Europejskiej i Wydział Stosunków Międzynarodowych Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki oraz Wydział Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej Donieckiego Uniwersytetu Narodowego.

Grant jest w wysokości 90 000, 00 zł. Okres realizacji projektu: 1 lipca - 31 grudnia 2012 r. Projekt ma charakter kompleksowy. Zakłada: wydanie publikacji naukowej w języku angielskim (Introduction to European Studies), wizyty studyjne, rozwijanie międzynarodowej sieci badawczej. Kierownikiem merytorycznym projektu jest dr Kamil Zajączkowski.

dodano przez dr Kamil Zajączkowski