Miejsca w akademikach na rok 2010/2011

dodano: 2010-09-02

Studenci, którzy nie otrzymali lub nie otrzymają miejsca w akademiku są proszeni o kontakt z Biurem Spraw Studenckich po dniu 5 października br.

Pula miejsc w akademikach przyznana przez władze UW dla studentów CE na następny rok akademicki  jest rażąco niska. W związku z tym studenci, którzy nie otrzymali miejsca w akademiku lub nie otrzymają go, są proszeni o kontakt z Biurem Spraw Studenckich (BSS) po dniu 5 października br.

Informacje o decyzji podjętej przez Komisję Stypendialną CE dla studentów, którzy wystąpili z wnioskiem do 30 czerwca br., są dostępne telefonicznie w dziekanacie lub e-mailem pod adresem Komisji Stypendialnej. Wnioski studentów I. roku złożone w lipcu i sierpniu zostaną rozpatrzone w najbliższych dniach i wiadomość o tym zostanie podana w tym miejscu.

Z poważaniem,

Jana Plaňavová - Latanowicz