MUZYKA REWOLUCJI : jak scena alternatywna reagowała na przemiany w Polsce i w Rosji? - 29/01/2013 attachment

dodano: 2013-01-22

Debata: MUZYKA REWOLUCJI : jak scena alternatywna reagowała na przemiany w Polsce i w Rosji? - 29/01/2013

serdecznie zapraszają na drugi sezon

DEBAT CENTRUM

28 stycznia 2013 r. (poniedziałek) godz. 18:00

MUZYKA REWOLUCJI

JAK SCENA ALTERNATYWNA REAGOWAŁA

NA PRZEMIANY W POLSCE I W ROSJI?

Goście:

·        KONSTANTY USENKO, muzyk zespołów punkowych, nowofalowych i industrialnych, autor tekstów, producent, didżej, dziennikarz. Od dzieciństwa zawieszony pomiędzy Polską i Rosją. Organizator tras koncertowych polskich zespołów w Rosji i rosyjskich w Polsce. Obecnie mieszka na berlińskim Kreuzbergu. Autor książki Oczami radzieckiej zabawki. Antologia radzieckiego i rosyjskiego undergroundu.

·        ROBERT BRYLEWSKI, muzyk rockowy i reggae, wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, lider i współzałożyciel zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela. Współzałożyciel grupy Armia, w której w latach 1985 - 1993 był gitarzystą.

·        Prowadzenie: MIKOŁAJ LIZUT, dziennikarz, redaktor naczelny i dyrektor programowy radia Roxy FM.

Język spotkania: polski

Klub Powiększenie

Warszawa, ul. Nowy Świat 27,
wejście od podwórza, sala na dole