Mycandidate.eu

dodano: 2011-10-19

18 listopada w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się konferencja podsumowująca pierwszy rok działania projektu "VAA for Poles and Lithuanians eligible to vote in the UK local elections".

Projekt, realizowany przez Centrum Europejskie, Loughborough University z Wielkiej Brytanii i Mypolitiq - litewską oranizację pozarządową oddaje do dyspozycji Polakom i Litwinom mieszkającym w Wielkiej Brytanii internetowe narzędzie pomagające w wybraniu idealnego kandydata w wyborach lokalnych. Dane zebrane w projekcie opowiedzą nam więcej o obecnej brytyjskiej Polonii, ich statusie i atrakcyjności politycznej.
W konferencji wezmą udział eksperci projektu i goście - lista prelegentów będzie znana już niedługo.

Wejdź na www.mycandidate.eu i zobacz jak to działa! :)

dodano przez dr hab. Agata Dziewulska