Nabór na praktyki zawodowe w CE UW attachment link

dodano: 2009-10-18

CE UW ogłasza kolejny nabór na praktyki zawodowe w Komisji ds. Promocji CE UW, Komisji Stypendialnej CE UW oraz Kolegium Redakcyjnym Gazety CE UW.

Lubisz wyzwania? Chcesz lepiej organizować swój czas? Chcesz dodać praktykę do wiedzy ze studiów? Jeśli tak, aplikuj na praktyki zawodowe w Centrum Europejskim UW. W trakcie praktyk staniesz się częścią zgranego zespołu, a praca nad ciekawymi projektami pozwoli Ci podnieść kwalifikacje zawodowe i aktywnie włączyć się w życie !CE. W czasie praktyk zdobędziesz też wiele cenionych dziś na rynku pracy umiejętności. Nauczysz się wykorzystywać swój potencjał intelektualny oraz indywidualne zdolności. Jest także spora szansa, że dostaniesz pierwsze w życiu referencje.

Praktyki w CE UW to:

• praktyki w wymiarze 160 godzin (w czasie jednego semestru), ale odbywane w elastycznym czasie pracy (można je w całości dostosować do zajęć na uczelni i innych obowiązków),
  • doświadczenie w działaniach marketingowych, administracyjnych i publicystyczno-naukowych,
  • zaliczenie obowiązkowych praktyk zawodowych przewidzianych w programie studiów,
  • ciekawe kursy, warsztaty, szkolenia,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz realizowania własnych projektów.

Nabór na praktyki obejmuje 2 etapy:
1. złożenie odpowiednich dokumentów: formularza osobowego, CV oraz listu motywacyjnego,
2. rozmowa kwalifikacyjna.

Dokumenty należy składać w sekretariacie, do 28 października br.

Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni wszyscy, którzy złożą dokumenty w podanym wyżej terminie. Rozmowy odbędą się 29 października br.

Pozostałe informacje znajdują się w dziale "Praktyki".

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela Iza Banach,

Zapraszamy!