Nowe perspektywy dialogu: Technologie informatyczne w procesach decyzyjnych link

dodano: 2016-09-28

Zapraszany do udziału w Konferencji-debacie: "Nowe perspektywy dialogu: Technologie informatyczne w procesach decyzyjnych".

"Nowe perspektywy dialogu: Technologie informatyczne w procesach decyzyjnych"

Debata na Uniwersytecie Warszawskim z udziałem przedstawicieli administracji publicznej

12 października 2016 r., Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55/56, s. 316

Problemy dotyczące zarządzania komunikacją w kontekście procesów decyzyjnych są szeroko dyskutowane.

Uniwersytet Warszawski zaprasza na wydarzenie, podczas którego zaprezentowane zostaną rezultaty projektów stosowanych z kraju i z zagranicy będących odpowiedzią na te problemy.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy m.in. wyniki testowego wykorzystania w konsultacjach społecznych platformy internetowej "W Dialogu", która ma pomóc w efektywnym planowaniu i realizacji konsultacji społecznych i jest dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Będą z niej mogły wkrótce nieodpłatnie skorzystać urzędy miast.

Na temat wydarzenia można przeczytać więcej na stronie internetowej www.wdialogu.uw.edu.pl.