NOWOCZESNY UNIWERSYTET program wsparcia dla doktorów attachment

dodano: 2010-10-29

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STYPENDIA NAUKOWE DLA NAJLEPSZYCH UCZESTNIKÓW STUDIÓW DOKTORANCKICH ORAZ MŁODYCH DOKTORÓW

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu UW na stypendia dla najlepszych doktorów i doktorantów znalazła się nasza koleżanka - dr Patrycja DĄBROWSKA.

"Decyzją Komisji Konkursowej, zatwierdzoną przez Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, przyznano 44 roczne stypendia (22 stypendia dla doktorantów i 22 stypendia dla młodych doktorów), każde w kwocie 24 000 złotych wypłacane w miesięcznych ratach.

17 listopada, o godz. 12:00 w Sali Złotej w Pałacu Kazimierzowskim, Krakowskie Przedmieście 26/28 odbędzie się uroczystość wręczenia stypendiów.

Do Konkursu zgłosiło swój udział 158 kandydatów, w tym 70 doktorantów i 88 młodych doktorów.

LISTA LAUREATÓW DOKTORZY 2010 [pdf]