OBÓZ ZEROWY SIELPIA'09 link

dodano: 2009-09-01

Samorząd Studentów !CE zaprasza wszystkich nowych studentów Centrum Europejskiego UW na obóz zerowy do Sielpi. Wyjazd zaplanowany jest na pierwszy tydzień października 2009 roku.

Naukowo-integracyjny obóz zerowy SIELPIA 2009 to wyjazd przeznaczony specjalnie dla nowoprzyjętych studentów CE. Został stworzony z myślą, by godnie i ciekawie wprowadzić Was w grono Centrowiczów. W czasie jego trwania oprócz gigantycznej dawki dobrej zabawy i relaksu :) poznacie kadrę naukową naszej jednostki, a bazując na doświadczeniach starszych kolegów i koleżanek nauczycie się, jak pewnie poruszać się po ‘Centrum’ i jak radzić sobie na Uniwersytecie. Wyjazd zaplanowaliśmy na pierwszy tydzień października (01-04 października 2009) po to, aby uniemożliwić Wam wykręty w postaci innych planów wakacyjnych.

Takie rozwiązanie spotkało się ze zrozumieniem i życzliwością Dyrekcji, która nie tylko odwoła zajęcia w tych dniach, ale i odwiedzi podczas obozu integracyjnego. Wobec tego pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że spotkamy się w Sielpi w jak największym gronie, czego Wam i sobie życzę,

Z serdecznymi wakacyjnymi pozdrowieniami,

Samorząd !CE

Oficjalny naukowo-integracyjny obóz zerowy CE UW SIELPIA 2008 otrzymał wsparcie finansowe Dyrekcji Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Kontakt:
Maciek Mędrzycki