Ogólnouniwersyteckie zmiany w zasadach przyznawania stypendium Erasmus Plus

dodano: 2017-01-20

Zmiany w dotychczasowych zasadach przyznawania stypendium Erasmus Plus na poziomie ogólnouniwersyteckim. Zmiany dotyczą minimalnej średniej kwalifikującej kandydatów do stypendium i braku warunkowych zaliczeń w momencie składania dokumentów.

Zgodnie z zarządzeniem podpisanym przez Prof. Jolantę Choińską-Mikę, Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia od tego roku jednostki mogą wstępnie kwalifikować do wyjazdu na stypendium Erasmus Plus studentów z MINIMALNĄ średnią 3,49. Jest to zasada, od której jednostki nie mogą robić wyjątków.

Kandydaci nie mogą mieć "warunków" w momencie składania dokumentów.

Dopuszczalny jest wyjazd na stypendium z maksymalnie JEDNYM warunkiem po otrzymaniu indywidualnej zgody wydziałowego koordynatora.

Pozostałe zasady obowiązujące w Centrum Europejskim pozostają bez zmian. W przypadku dalszych pytań zapraszam na dyżur Erasmus,  obecnie wtorki 14.00-15.30.

Dorota Jurkiewicz-Eckert, koordynator ds. mobilności CE UW

dodano przez mgr Dorota Jurkiewicz-Eckert