Perception of the Russian Federation in the “close neighbourhood” attachment

dodano: 2016-03-29

Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na międzynarodową konferencję naukową  pt. Perception of the Russian Federation in the “close neighbourhood”

Konferencja organizowana przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Studiów Międzynarodowych i Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Konferencja odbędzie się 8 kwietnia (piątek) w godzinach 9.00-18.00 na Uniwersytecie Warszawskim w sali Sali Senatu Pałacu Kazimierzowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 6 kwietnia 2016 r. na adres: i

Zaproszenie oraz program konferencji w załączeniu.

Z wyrazami szacunku,
dr hab. Jakub Zajączkowski