PIKNIK EUROPEJSKI link

dodano: 2009-06-09

20 czerwca, o godz. 16 rozpocznie się impreza, na którą wszyscy czekają: Piknik Europejski. Samorząd !CE - jak co roku - przygotował wiele atrakcji...

W programie przewidziane są: turnieje sportowe, koncert rockowy i biesiada przy grillu. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania końca roku akademickiego w iście "europejskim" stylu. Ufundujcie sobie sielankową atmosferę, z dala od ciasnych sal akademickich w najlepszym gronie studentów !CE.

Start imprezy przewidziany na godzinę 16, świętujemy do oporu. Nie przegap tej okazji i przywitaj wakacje razem z Nami!

Do zobaczenia!

Wasz Samorząd