Piknik Europejski - 19 czerwca

dodano: 2010-06-10

Samorząd Studentów serdecznie zaprasza pracowników, studentów i wszystkich przyjaciół CE na coroczny PIKNIK

Czerwiec ma dwa oblicza: sesję oraz początek lata i wakacji.
Właśnie z tej drugiej okazji zapraszamy Was na tradycyjny, lecz zawsze wyjątkowy Piknik Europejski!
Zamiast koszyka, obrusu w kratę i mrówek przygotowaliśmy dla Was multum atrakcji: turniej siatkarski i tenisa ziemnego, przeciąganie liny (może nawet z samochodem na końcu), karaoke, koncert zespołu Flying Umbrellas (zwycięzcy konkursu FAMA). Dodatkowo przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę, która, mamy nadzieję, rozbawi Was to łez i zapewni kilka godzin przedniej zabawy. Wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyć luźna atmosfera wzajemnej zabawy przy grillu. W końcu co lepiej odpręży w czasie sesji i przygotuje na wakacje niż dobra zabawa w plenerze?

Dlatego też szykujcie pogodę i pozytywne nastawienie na 19 czerwca (sobota) i już o g. 16:00 przybywajcie na teren ogrodowo-pałacowy na tyłach naszego zacnego wydziału.
Powodzenia na egzaminach!

Do zobaczenia na miejscu!
Wasz Samorząd