Polityka energetyczna UE - wykład gościnny 20 marca br.

dodano: 2013-03-14

Serdecznie zapraszamy na wykład gościnny dra Bartłomieja Nowaka "Polityka energetyczna UE", który będzie miał miejsce 20 marca br., w godz. 17.40-19.10 w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Dr Bartłomiej Nowak jest adiunktem w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Prawa UE Akademii Leona Koźmińskiego. Jest autorem szeregu prac w języku polskim i angielskim poświęconych polityce energetycznej UE. Ostatnio opublikował monografię "Gas Market Liberalization and Energy Security. Legal and Institutional Aspects", Warszawa, wyd. Wolters Kluwer Business.

Profil na stronie ALK http://www.kozminski.edu.pl/pl/kadra-i-badania/wyszukiwarka-pracownikow/wizytowka/?id=1002

Wykład odbędzie się w ramach przedmiotu "Wstęp do polityk Unii Europejskiej", prowadzonego przez dra Wojciecha Gagatka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów!

dodano przez dr hab. Wojciech Gagatek