Polska i Turcja w Europie – wspólne cele, różne doświadczenia

dodano: 2013-06-29

Projenkt "Polska i Turcja w Europie – wspólne cele, różne doświadczenia", którego liderem jest CE UW uzyskał grant Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Z przyjmnością informujemy, że projekt naukowo-badawczy pt. Polska i Turcja w Europie – wspólne cele, różne doświadczenia, którego liderem jest CE UW uzyskał grant Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2013”. Partnerem CE UW w realizacji projektu jest Istanbul University, Middle East Technical University w Ankarze oraz Istanbul Kemerburgaz University. Wysokość uzyskanego grantu to 110 000, 00 zł. Okres realizacji projektu: 1 lipca - 31 grudnia 2013 r. Projekt ma charakter kompleksowy. Zakłada: wydanie publikacji naukowej w języku angielskim (Poland and Turkey in Europe – Social, Economic and Political experiences and challenges), wizyty studyjne, rozwijanie międzynarodowej sieci badawczej. Kierownikami merytorycznymi projektu są: doc. dr Artur Adamczyk i dr inż. Przemysław Dubel.