Poszukiwany Student Editor link

dodano: 2010-06-28

Poszukujemy studenta zainteresowanego współpracą z redakcją Yearbook of Polish European Studies wydawanego przez Centrum Europejskie na stanowisku student editor. Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać do Redakcji w terminie do 15 lipca.

Ogłoszenie:

Poszukujemy studenta zainteresowanego współpracą z redakcją Yearbook of Polish European Studies wydawanego przez Centrum Europejskie na stanowisku:

student editor. Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać do Redakcji w terminie do 15 lipca. (Rekrutacja przebiegnie dwuetapowo w lipcu i październiku)

Wymagania:

- kreatywność i otwartość na wyzwania

- dobra organizacja pracy i dokładność

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, przede wszystkim w zakresie rozumienia tekstów z zakresu European Studies

- umiejętność obsługi pakietu MS Office, przede wszystkim edycji tekstów w programie Word

Zakres obowiązków:

- współpraca z redaktorami zarządzającymi i redaktorem naczelnym w zakresie zawartości czasopisma

- pomoc w korekcie merytorycznej nadesłanych tekstów

- sprawdzanie nadesłanych do redakcji tekstów pod kątem zgodności z wytycznymi redakcyjnymi oraz ich korekta techniczna (formatowanie i sprawdzanie przypisów)