PRACA DLA ANALITYKA

dodano: 2012-06-27

Zapytanie ofertowe

Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do wzięcia udziału w procesie składania ofert, którego celem będzie wyłonienie asystenta administracyjnego międzynarodowego projektu badawczego “VAA for Poles and Lithuanians eligible to vote in UK local elections”.

Warszawa, 21.06.2012r.

Centrum Europejskie
Al. Niepodległości 22

Zapytanie ofertowe

Przedmiotem zapytania ofertowego jest praca w niepełnym wymiarze godzin w roli asystenta administracyjnego projektu „VAA” w okresie 02.07.2012-16.08.2012 r. Praca na podstawie umowy-zlecenie zawartej z Uniwersytetem Warszawskim. Zakres obowiązków na tym stanowisku dotyczyć będzie przygotowania analiz baz danych kandydatów w wyborach lokalnych w Londynie oraz opracowań statystycznych na podstawie danych zebranych dzięki stronie www.MyCandidate.eu. Opracowania i analizy danych posłużą za materiał badawczy projektu.

Od kandydatów na stanowisko asystenta administracyjnego wymagane są:
- Wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- zainteresowanie Unią Europejską i Voter Advice Application
- znajomość statystyki
- sprawne posługiwanie się komputerem, biegła znajomość pakietu MS Office
- biegła obsługa programu Excel
- zdolności analityczne
- elastyczny wymiar pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy powinny złożyć Curriculum Vitae oraz list motywacyjny w terminie do 27.06.2012r. w sekretariacie CE UW. Przedstawione oferty zostaną rozpatrzone przez pracowników Centrum Europejskiego zaangażowanych w projekt „VAA” tj. dr Agatę Dziewulską – koordynatora projektu, dr Annę Ostrowską i prof. dr hab. Pawła Kozłowskiego – ekspertów naukowych w projekcie. Spośród złożonych ofert zostanie wybrana jedna najpełniej odpowiadająca wyszczególnionym wymaganiom. Wybór osoby na stanowisko asystenta administracyjnego zostanie dokonany w terminie do 28.06.2012r. Osoby zainteresowane poinformowane zostaną drogą elektroniczną.

dr Agata Dziewulska

dodano przez dr hab. Agata Dziewulska